Aktualna temperatura: 4.2 °C Jakość powietrza: AQI: Dobra 84

Aktualności wiecej

14 kolejka ligi AKS/ G.GLIWICE - G.GRZYBOWICE 3 - 4
2005-05-23, Redakcja Sportowa
Dnia 02-05-05 o godz 16:00 odbył się mecz GLOKOR GLIWICE -GLOKOR GRZYBOWICE.Pogoda tego dnia była bardzo ładna,świeciło słońce i było gorąco.Początek meczu był spokojny.Potem małą przewagę osiągneła drużyna Grzybowic,strzelając 2 bramki.Po pierwszej połowie 2-0 dla Grzybowic.W drugiej połowie obydwa zespoły miały dużo sytuacji podbramkowych i mecz był zacięty.Nie brakowało nerwów u niektórych zawodników.3 bramkę strzelają piłkarze Grzybowic i jest już 3-0 dla nich .Jednak druga połowa i końcówka jej należała do Gliwic.Ta drużyna stworzyła bardzo dużo akcji i doprowadziła do wyniku 3-2.Potem po błędzie obrony Gliwic znów pada bramka dla przeciwników na 4-2.Do końca meczu trwa walka i mecz jest bardzo ciekawy.Pod koniec meczu Gliwice strzelają na 4-3.Mimo walki do końca ,drużynie Gliwic nie udało się doprowadzić do remisu.Ostateczny wynik meczu GLOKOR GLIWICE - GLOKOR GRZYBOWICE 3-4 BRAMKI:Glok Gliwice/Michał Nieradka 2/Paweł Szczepek 1/ Glok Grzybowice/Daniel Stępka 3/Arek Gorlewski 1/