Aktualna temperatura: 0 °C Jakość powietrza: AQI: Dobra 84

AKS GRZYBOWICE ZABRZE

AKS GRZYBOWICE ZABRZE

Oficjalna strona:www.aksgrzybowice.pl

 

Reaktywacja Klubu i zespołu po 3 latach.

W 2004 roku na osiedlu zabrze-Grzybowice powstał zespół Piłki Nożnej Szcześcioosobowej. Inicjatorem założenia drużyny był Piotr Łabuś. Zespół uczestniczył w wielu meczach sparingowych jak i Lidze ZLPN. Nazwa brzmiała AKS GLOKOR ZABRZE a Potem PROINVEST ZABRZE od nazw zakładów Pracy sponsorów.

Po 3 latach zawieszenia działalności Klubu znów reaktywowaliśmy drużynę w tym roku 1 lipca 2010.  Naszym celem są rozgrywki sparingowe jak i udział w Lidze. Na dzień dzisiejszy trwają negocjacje ze sponsorami. Planujemy zmodernizować i zrobić swój własny obiekt sportowy przy Ul. Witosa - Bloki. Prace i rozmowy trwają.

Właścicielem i pomysłodawcą jest Piotr Łabuś , który udziela się społecznie i robi to tylko  i wyłącznie z czystej przyjemności i zabawy. Prezesem Klubu jest Zdzisław Hudy.

Chętnych do grania z Nami serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc na Ligi i Turnieje ograniczona, lecz Klub chce się rozwijać i nie zamykamy przed nikim drogi.  Nazwa na dzień dzisiejszy to AMATORSKI KLUB SPORTOWY GRZYBOWICE ZABRZE.